LexStatus – група компаній, що крокує в ногу з часом ось уже 18 років. В умовах ​​законодавчої бази, що швидко змінюється, наші фахівці сфери нерухомості завжди готові підказати, допомогти і роз'яснити складності оформлення документів.

Хочете замовити технічний паспорт або узаконити будинок, продати або купити квартиру? Оцінити своє майно чи вирішити спірні питання? Ми готові допомогти!

Більш того, ми зробимо все за вас. Наші офіси працюють у 26 обласних центрах України п'ять днів на тиждень з 9 до 18 годин. Також ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону 067 633 4000 в будь-який час.

Головний офіс знаходиться в м. Київ, вул. Коперника, 12Д

Залишайте відгуки! Діліться з нами своїми враженнями від співпраці. Нам дуже важливо отримувати зворотний зв'язок.


 • Надзвичайно кваліфікована та компетентна компанія спеціалістів з прогресивним мисленням.допомогли з оформленням докуменіт на самобуд у курортній зоні. Чітко обумовлена сума та термін. Виконано бездтганно.

  Ответить

  • Доброго дня, Іванно!
   Дякуємо, що скористались послугами LexStatus та позитивно оцінюєте якість обслуговування наших спеціалістів. Нам дуже важливо отримувати відгуки від клієнтів про співпрацю, щоб працювати ще краще! =) Дякуємо за відгук.
   З найкращими побажаннями, LexStatus.


 • Выражаю огромную благодарность Анне в помощи при оформлении техпаспорта.Очень легко и приятно работать с человеком, который и подскажет и пойдет на уступки.Еще раз спасибо Вам!!!Не представляю чтобы без Вас делала!!!Спасибо!!!!Удачи и процветания Вам и Вашей компании!

  Плюсы: Быстро, доступно,качественно

  Минусы: нет

  Ответить

  • Добрый день, Елена!
   Спасибо за отзыв о сотрудничестве и теплые пожелания. Мы рады, что Вы довольны качеством услуг и работой нашего специалиста.
   С наилучшими пожеланиями, LexStatus.

1 2 3
Залишити відгук